Autodesk Academia

Autodesk Academia

Autodesk Academia Program je forma spoluprácevedoucí softwarové společnosti v oblasti návrhu, správy a sdílení digitálních dat s akademickou sférou.

SOŠ SE Velešín je členem profesní komunity Autodesk Academia Program (od roku 2006 je škola držitelem statutu Autodesk Academia) a v současnosti získala opakovaně statut Autodesk Academia Partner pro strojírenství. Statut je vstupem do společenství středních a vysokých technicky zaměřených škol používajících ve své výuce softwarové produkty společnosti Autodesk. Statut Autodesk Academia Partner pro strojírenství garantuje nadstandardní úroveň výuky CAD technologií. Členství naší školy v Autodesk Academia Programu umožňuje nabízet nejlepším žákům a dalším uživatelům softwarových produktů společnosti Autodesk, získání osobního osvědčení Autodesk Academia Certificate. Žáci naší školy, zejména studijního oboru Mechanik seřizovač, tak mohou na konci 4. ročníku prokázat teoretické a zejména praktické znalosti vybraných produktů Autodesku (AutoCAD, AutoCAD Mechanical, Autodesk Inventor Professional) a získat Autodesk Academia Certificate s celosvětovou platností.

Přínos pro školu

  • možnost vydávat úspěšným uživatelům – žákům Autodesk Academia Certificate
  • slevy na školení pedagogů (CAD produkty Autodesk, vybraný SW – CAM a FEM)
  • bezplatná účast pedagogů a žáků školy na konferencích AA Fórum
  • sleva při nákupu publikací nakladatelství Computer Press

Přínos pro studenty

  • možnost získat zdarma studentské licence vybraných produktů Autodek
  • získání mezinárodně platného certifikátu Autodesk Academia Certificate
  • posun hranice uživatelských dovedností, zlepšení přípravy ke studiu na vysokých školách
  • zvýšení konkurenceschopnosti na trhu pracovních sil
  • možnost účasti na soutěžích a publikování vítězných prací na oficiálních stránkách a propagačních materiálech společnosti Autodesk

Podpořte nás sdílením

facebook
Twitter
linkedIn
Střední odborná škola strojní
a elektrotechnická Velešín
Velešín, U Hřiště 527, 382 32
Pracovní doba: 6:30 – 15:00
IČ0: 00583855
DIČ: CZ00583855
IZO: 000583855
Datová schránka: a3dh72q
chevron-down