Robert Bosch, spol.s.r.o., České Budějovice

Robert Bosch, spol.s.r.o.

Firma sponzoruje žáky studijního oboru Mechatronik. Praktická výuka je prováděna přímo ve firmě BOSCH na pracovišti České Budějovice.


Engel Kaplice

Jihostroj Velešín a.s.

Celosvětová společnost ENGEL je neustále v pohybu a sází na výzkum a etablování nejnovějších technologií a na zdravý, celosvětový růst. Historie společnosti ENGEL je příběhem o úspěchu, ve kterém ENGEL společně se zaměstnanci dennodenně pokračuje.


GPN, s.r.o.

GPN s.r.o.

Strojírenská firma GPN v Trhových Svinech sponzoruje žáky studijních oborů Programátor CNC obráběcích strojů, Mechatronik a učebního oboru Obráběč kovů.


Groz-Beckert Czech s.r.o., České Budějovice

Groz-Beckert

Mezinárodní společnost Groz-Beckert sponzoruje žáky studijních oborů Programátor CNC obráběcích strojů, Mechatronik a učebního oboru Obráběč kovů.


ISOTHERM, s.r.o.

ISOTHERM, s.r.o.

Společnost ISOTHERM, s.r.o. – izolační a bezpečnostní sklo, působící nejen v jihočeském regionu, podporuje především obory MS Mechanik Seřizovač – programátor CNC, MSM – Mechanik Seřizovač – mechatronik a OK – Obráběč Kovů.


Jihostroj Velešín a.s.

Jihostroj Velešín a.s.

Firma sponzoruje žáky studijních oborů Programátor CNC obráběcích strojů, Mechatronik a Letecký mechanik a učebního oboru Obráběč kovů. Během praktické výuky pracují žáci přímo na pracovištích firmy.


Key Tec s.r.o., České Budějovice

Key Tec s.r.o.

Key Tec s.r.o., České Budějovice je výrobce přesných plechových a plastových dílů vysoké kvality. Výroba je zaměřena na komponenty v oblasti telekomunikace, automobilové a spotřební elektroniky. Firma Key Tec má zájem o sponzorování žáků v oborech Mechanik seřizovač a Mechanik seřizovač mechatronik.


KOSTAX, s.r.o.

KOSTAX, s.r.o.

Společnost Kostax s.r.o. – počítačové a komunikační systémy, působící nejen v jihočeském regionu, podporuje především obor EPS – Elektrotechnika – počítačové systémy. Studenti oboru mohou u firmy absolvovat odbornou praxi.


Linde Pohony, s.r.o.

Linde Pohony, s.r.o.

Strojírenská firma Linde Pohony, s.r.o. v Českém Krumlově sponzoruje žáky strojních oborů Mechanik seřizovač se zaměřením na programování CNC strojů a Mechanik seřizovač mechatronik.


Schwan Cosmetics CR, s.r.o.

Schwan Cosmetics CR, s.r.o.

Schwan Cosmetics CR, s.r.o., člen nadnárodního holdingu Schwan STABILO Cosmetics je jeden z největších výrobců dřevěných kosmetických tužek na světě. Pobočka firmy, která má sídlo v Českém Krumlově – Domoradicích navázala s naší školou spolupráci a má zájem především o absolventy čtyřletého studijního oboru Mechanik seřizovač mechatronik.


SINOP CB a.s., České Budějovice

SINOP CB a.s., České Budějovice

Akciová společnost SINOP CB vyrábí, dodává a montuje průmyslové chlazení, klimatizaci, chladící výčepy a nápojovou techniku. Firma, která má sídlo v Českých Budějovicích je dalším partnerem naší školy a má zájem o absolventy oborů Mechanik seřizovač a Obráběč kovů.


STARNET, s.r.o., České Budějovice

StarNET, s.r.o., České Budějovice

Společnost STARNET, s.r.o. je ISP (Internet Service Provider) – poskytovatel internetového připojení, digitální televize a dalších datových služeb na vlastní bezdrátové a optické síti. Firma, která má sídlo v Českých Budějovicích je dalším partnerem naší školy a má zájem o absolventy oborů ‚Elektrotechnika – Počítačové Systémy‘ a ‚Informační Technologie‘.


Stavoklima, spol. s r.o.

Stavoklima, spol. s r.o.

Česká výrobní společnost Stavoklima se zabývá výrobou vzduchových clon, vytápěcích jednotek a kompletní vzduchotechniky včetně klimatizací již od roku 1994. Společnost nabízí kompletní nabídku pro výrobu, projektování vzduchotechniky na profesionální úrovni a má zájem o absolventy naší školy.


Würth Elektronik iBE CZ s.r.o.

Würth Elektronik iBE CZ s.r.o.

Českobudějovická strojírenská firma na výrobu odrušovacích tlumivek. Firma dodává své výrobky do řady elektrospotřebičů předních výrobců jako AEG, Siemens, Bosch. V poslední době se pak výroba zaměřuje na tlumivky užívané v automobilovém průmyslu. S naší školou spolupracuje především při výuce žáků oboru Mechanik seřizovač – mechatronik, kteří zde pak nacházejí dobré uplatnění.


Zambelli – Technik, spol. s r.o.

Zambelli - Technik, spol. s r.o.

Strojírenská firma Zambelli – Technik, spol. s r.o. v Českém Krumlově má zájem o absolventy naší školy. Žáci strojních oborů provádějí odbornou praxi přímo na pracovišti firmy v Českém Krumlově.