tisk – První den otevřených dveří přilákal zájemce z celých jižních Čech

První den otevřených dveří přilákal do velešínské školy zájemce z celých jižních Čech

Ačkoliv byla sobota (22. listopadu), Střední odborná škola strojní a elektrotechnická Velešín byla plná lidí. Zájemci z celých jižních Čech využili den otevřených dveří a seznámili se jak s prostorami školy, tak i kantory a jednotlivými obory.

„Návštěvnost byla naprosto skvělá. Řekl bych dokonce, že jsme se dostali až na maximum,“ má radost Milan Timko, ředitel školy. „Zájem byl o všechny obory, protože rodiče správně usuzují, že právě obory, které u nás učíme, mají i do budoucna perspektivu. Velmi oceňovali především nové technologie, do kterých jsme v průběhu minulého roku investovali osmnáct milionů korun a také celkový vzhled školy, který se zateplením všech budov, jež momentálně dokončujeme, podstatně změnil. Celkově musím říct, že byli rodiče o naší škole velmi dobře informováni.“

Milan Timko také zmínil, že oproti předešlým letům se nejspíš zvýšil zájem o učební obory. „Jestli tomu tak ale skutečně je, se dozvíme až po odevzdání zápisových lístků,“ dodal.

Další den otevřených dveří se uskuteční 2. prosince, a to od 8 do 17 hodin. Tentokrát již budou moci zájemci nahlédnout i do zrekonstruovaných prostor, protože stavba bude škole předána poslední listopadový den.

Závěrečný den otevřených dveří naváže o více než měsíc později – 8. ledna, opět od 8 do 17 hodin. Jestliže ani jeden z termínů nevyhovuje, je možné si domluvit individuální prohlídku.

Přijímací řízení proběhne 22. a 23. dubna. Na čtyřleté studijní obory se bude konat přijímací zkouška formou písemného testu z matematiky. Na tříleté studijní obory se zkoušky konat nebudou.

Následující dny otevřených dveří na Střední odborné škole strojní a elektrotechnické Velešín:

  • 2. prosince 2014 – v době od 08.00 do 17.00
  • 8. ledna 2015 – v době od 08.00 do 17.00

Podpořte nás sdílením

facebook
Twitter
linkedIn
Střední odborná škola strojní
a elektrotechnická Velešín
Velešín, U Hřiště 527, 382 32
Pracovní doba: 6:30 – 15:00
IČ0: 00583855
DIČ: CZ00583855
IZO: 000583855
Datová schránka: a3dh72q
chevron-down