tisk – SOŠ Velešín získala ocenění Škola doporučená zaměstnavateli

SOŠ SE Velešín získala ocenění
‘Škola doporučená zaměstnavateli’

Další velký úspěch zaznamenala střední odborná škola strojní a elektrotechnická na říjnové výstavě Vzdělání a řemeslo 2015, kde získala prestižní 2. místo a ocenění Škola doporučená zaměstnavateliŘeditel SOŠ SE Velešín Milan Timko (uprostřed) s obdrženým oceněním před stánkem Klubu zaměstnavatelůCílem ocenění Škola doporučená zaměstnavateli, které udělují zástupci předních zaměstnavatelů z České republiky je upozornit na střední školy a fakulty vysokých škol, které své studenty nejlépe připravují na zaměstnání. Jednou z letošních oceněných škol je také Střední odborná škola strojní a elektrotechnická Velešín, která získala v Jihočeském kraji skvělé druhé místo.

Ředitel i zaměstnanci školy mají z ocenění velkou radost. Opět získali důležitou zpětnou vazbu, ze které jednoznačně vyplývá, že svou práci dělají velmi dobře. Titul Škola doporučená zaměstnavateli zároveň zvyšuje prestiž školy.„Jsme škola, která se o budoucnost svých žáků skutečně stará. Diplomu, který jsme získali na základě hlasování firem v regionu, a který je určitou odměnou za naši snahu, si velmi vážíme,“ dodal Milan Timko.

Střední odborná škola strojní a elektrotechnická Velešín spolupracuje s mnoha důležitými regionálními firmami, ve kterých studenti získavají praxi. Mnozí poté v těchto firmách nacházejí i pracovní uplatnění.

Podpořte nás sdílením

facebook
Twitter
linkedIn
Střední odborná škola strojní
a elektrotechnická Velešín
Velešín, U Hřiště 527, 382 32
Pracovní doba: 6:30 – 15:00
IČ0: 00583855
DIČ: CZ00583855
IZO: 000583855
Datová schránka: a3dh72q
chevron-down