Soutěž Hýbeme se hezky česky – finální kolo

Finální kolo

PENNY společně s partnery- Asociací školních sportovních klubů a Českou obcí sokolskou letos pořádají soutěž mezi lokálními dětskými a mládežnickými sportovními kluby a týmy pod hlavičkou AŠSK a Sokola po celém Česku.

Po první fázi registrace a následujícím on-line hlasování, byla možnost se dostat do finále – hlasování přímo v prodejnách PENNY.

Naše škola se do tohoto finálového kola probojovala a od 2.9. do 29.9. 2021 můžete svými hlasy podpořit náš fotbalový tým. Na základě vašich hlasů vyhlásí PENNY na konci soutěže pořadí vítězných týmů z každého mikroregionu a odmění je cenami v podobě finanční podpory a zdravé stravy pro jejich členy.

Jak mohu hlasovat?

Za každý nákup v prodejnách PENNY v minimální hodnotě 100 Kč dostanete na pokladně k účtence útržek, který slouží jako 1 hlas. Tento útržek můžete vhodit do hlasovacích boxů u pokladen a podpořit tak náš tým.

  1. místo finanční odměna 15.000 Kč
  2. místo finanční odměna 5.000 Kč

zdravé produkty vlastních značek PENNY pro všechny finalisty.

Poděkování

Poděkování všem žákům a přátelům naší školy – SOŠ strojní a elektrotechnická ve Velešíně, kteří ji podpořili v dlouhodobé soutěži PRYČ ZE ŽIDLE. Soutěž proběhla v termínu od 12.4. – 25.6.2021 a běžecké výkony musel běžec průběžně zaznamenávat a nahrávat do systému. Jmenovitě bych chtěla poděkovat Karlu Voráčkovi, který přispěl naběhanými 615 km. V současné době se výsledky aktualizují a kontrolují. Po uzávěrce soutěže jsme byli na pěkném 33. místě z 245 škol. Smyslem projektu bylo podpořit zdravý životní styl. Pro vítěze je připraveno 100 000 Kč na vylepšení sportovního zázemí.

Mgr. A. Rozkošná, vyučující TV

SOŠ STROJNÍ A ELEKTROTECHNICKÁ DĚKUJE VŠEM ZA VAŠE HLASY.

Podpořte nás sdílením

facebook
Twitter
linkedIn
Střední odborná škola strojní
a elektrotechnická Velešín
Velešín, U Hřiště 527, 382 32
Pracovní doba: 6:30 – 15:00
IČ0: 00583855
DIČ: CZ00583855
IZO: 000583855
Datová schránka: a3dh72q
chevron-down