Pozvánka na Dny otevřených dveří

Láká vás studium na naší škole? Chtěli byste se s ní blíže seznámit? Nyní je ideální příležitost! Již 11. listopadu se uskuteční první ze čtyř Dnů otevřených dveří.

Škola bude široké veřejnosti zpřístupněna od 8 do 14 hodin, přičemž na místě budou učitelé i žáci, kteří budou zájemcům k dispozici.

„Kdokoliv si bude moci projít celou školu, prohlédnout si učebny, dílny, domov mládeže, seznámit se s moderními technologiemi, které používáme ve výuce, a tak dále. Věříme, že opět dorazí velký počet návštěvníků. Těšíme se na setkání!“

ředitel školy Milan Timko

Návštěvu v rámci Dnů otevřených dveří doporučují i samotní žáci školy. Jak sami říkají, byla jedním z důležitých faktorů, proč se pro naši školu rozhodli.

Nevyhovuje vám sobota 11. listopadu? Nevadí, jak bylo řečeno, celkem budou Dny otevřených dveří čtyři. Další možnost bude ve čtvrtek 30. listopadu od 8 do 16 hodin. Zbývající termíny jsou pak naplánovány na rok 2024 – 13. ledna a 6. února.

SOŠ Velešín má dlouholetou tradici ve výuce strojírenských a elektrotechnických oborů. Nabízíme maturitní a učební obory. Novinkou od školního roku 2024/2025 bude prestižní obor Technické lyceum se zaměřením na strojírenství a IT.

Podpořte nás sdílením

facebook
Twitter
linkedIn
Střední odborná škola strojní
a elektrotechnická Velešín
Velešín, U Hřiště 527, 382 32
Pracovní doba: 6:30 – 15:00
IČ0: 00583855
DIČ: CZ00583855
IZO: 000583855
Datová schránka: a3dh72q
chevron-down