Zaměstnavatelé doporučují naši školu

Prestižní ocenění, které je pro školu skvělou zpětnou vazbou. Tak se dá mluvit o titulu Škola doporučená zaměstnavateli, jenž jsme za rok 2023 opět získali. V rámci Jihočeského kraje jsme se umístili na krásném druhém místě.

„V soutěži jsme úspěšní pravidelně, čehož si samozřejmě nesmírně vážíme, protože konkurence je velká. Jsme pyšní. Bereme to jako potvrzení toho, že jsme kvalitní a perspektivní škola, která žáky skvěle připravuje na zaměstnání.“

ředitel Milan Timko

Ocenění převzalo vedení školy od zástupců Klubu zaměstnavatelů na veletrhu Vzdělání a řemeslo, který se každoročně koná na Výstavišti České Budějovice. Přítomen byl i náměstek hejtmana Jihočeského kraje pro školství Pavel Klíma či primátorka Českých Budějovic Dagmar Škodová Parmová.

Naše škola si zakládá na úzké spolupráci s významnými zaměstnavateli v regionu. „Naše vazby jsou bezesporu cenné a přínosné pro všechny zúčastněné. Mnozí žáci ve zmíněných firmách následně nacházejí také pracovní uplatnění,“ dodává ředitel.

Chcete se s naší školou seznámit blíže? Navštivte v sobotu 13. ledna den otevřených dveří, který potrvá od 8 do 14 hodin.

Tři nejlépe hodnocené školy s právem používat titul ŠKOLA DOPORUČENÁ ZAMĚSTNAVATELI v Jihočeském kraji:

  1. VOŠ, SŠ, CENTRUM ODBORNÉ PŘÍPRAVY, SEZIMOVO ÚSTÍ, BUDĚJOVICKÁ 421
  2. STŘEDNÍ ODBORNÁ ŠKOLA STROJNÍ A ELEKTROTECHNICKÁ, VELEŠÍN
  3. SPŠ STROJNÍ A ELEKTROTECHNICKÁ, ČESKÉ BUDĚJOVICE, DUKELSKÁ 13
  4. VOŠ, SPŠ AUTOMOBILNÍ A TECHNICKÁ, ČESKÉ BUDĚJOVICE, SKUHERSKÉHO 3
  5. VOŠ, SPŠ A STŘEDNÍ ODBORNÁ ŠKOLA ŘEMESEL A SLUŽEB, STRAKONICE, ZVOLENSKÁ 934
  6. SŠ OBCHODU, SLUŽEB A ŘEMESEL A JŠ S PRÁVEM SJZ, TÁBOR, BYDLINSKÉHO 2474
  7. STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA STROJNÍ A STAVEBNÍ, TÁBOR, KOMENSKÉHO 1670
  8. STŘEDNÍ ŠKOLA OBCHODNÍ, ČESKÉ BUDĚJOVICE, HUSOVA 9
  9. STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA A VYŠŠÍ ODBORNÁ ŠKOLA, PÍSEK, KARLA ČAPKA 402
  10. SOŠ ELEKTROTECHNICKÁ, COP, HLUBOKÁ NAD VLTAVOU, ZVOLENOVSKÁ 537

Podpořte nás sdílením

facebook
Twitter
linkedIn
Střední odborná škola strojní
a elektrotechnická Velešín
Velešín, U Hřiště 527, 382 32
Pracovní doba: 6:30 – 15:00
IČ0: 00583855
DIČ: CZ00583855
IZO: 000583855
Datová schránka: a3dh72q
chevron-down